KIDEMLİ PROJE ve MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ – Sr. Project & Customer Manager

Ulusal ve global markalara İşveren Markası İletişimi odaklı hizmet veren 3İK olarak, direkt Ajans Başkanı ile çalışarak hem hizmet verdiğimiz markalara hem de birlikte çalıştığımız öğrenci kulüplerine #iyiki3ikvar dedirtmeye devam edecek Kıdemli Proje Yöneticisi arıyoruz!

Not : Bu pozisyon için ajans / etkinlik yönetimi ve benzeri alanda minimum 4 yıl deneyim gerekmektedir.

Çalıştığımız Markalardan Bazıları:

Akbank, Allianz, BAT, Coca-Cola İçecek, Colgate-Palmolive, Eczacıbaşı, Enerjisa, Tofaş, QNB Finansbank,KPMG, Danone, Perfetti van Melle, Procter Gamble, Türk Telekom, Unilever, Şişecam, Yıldız Holding (…)

Proje Yöneticisi Pozisyonundaki Sorumluluklar:

-Sorumluluğuna verilen markalar ile 3İK arasındaki iletişimi yürütmek.

-3İK ekibinde markayı, marka nezdinde de 3İK’yı temsil etmek.

-Markalar için gerçekleştirilen projelerde birlikte çalışılan tedarikçi ve iş ortaklarını 3İK adına organize etmek.

-Birlikte değer yarattığımız öğrenci kulüpleriyle sorumlu olunan projeler için gerekli iletişim ve koordinasyonu sağlamak – yürütmek.

-Markalar için yönetilen projelerin tüm sorumluluğunu üstlenerek, tasarım, üretim ve saha operasyonlarını planlayarak ilgili iç ve dış ekiplerle birlikte gerçekleştirmek.

-Gerçekleştirilen tüm projelerin süreç verimliliğinden ve sonuç başarısından sorumlu olmak.

-Gerçekleştirilen projelerle ilgili raporlama yapmak.

-Her işte, her adımda, işin parçası olan herkese #iyiki3ikvar dedirtecek kaliteyi ve hızı temin etmek!

-Proje Yöneticilerine liderlik etmek.

AdaylardaAradığımız Nitelikler:

-Üniversite mezuniyeti arıyoruz ama öğrencilik hayatınızdaki not ortalamanızla ilgilenmiyoruz; 4 yıllık bölümü 7 yılda da bitirmiş olabilirsiniz. O 7 yılda neler yaptığınızla fazlasıyla ilgileniyoruz! Aktif
kulüpçülük deneyimine sahip olmanız bizim için çok büyük bir tercih sebebidir.

-Öğrencilik hayatınızda iyi bir öğrenciyseniz, işimizle ilgili bölümlerden mezun olmanız tercih sebebidir.

-Fluency in written and spoken English is a must!

-Ajans – etkinlik yönetimi vb şirketlerde minimum 4 yıl başarılı* bir profesyonel deneyim gerekmektedir. (*Başarı tanımınızı ve hikayelerinizi özellikle dinlemek isteriz.)

– Profesyonel deneyimin yanı sıra STK vb. kurumlarda/ekiplerdeki deneyiminiz de bizim için kıymetlidir.

-Başarılı ya da başarısız sonuçlanmış bir sosyal ya da ticari girişimcilik hikayeniz varsa bize çok şey anlatacağı için mutlaka dinlemek isteriz.

– Ajans kültürüne aşina olmanız, ajans esnekliği ve dinamizminden keyif almanız– ajans çalışma yapısına uyumlu olmanız karşılıklı tercih unsurumuz olacaktır.

– Sürekli gelişen ve sürekli büyüyen yapımızda bizimle birlikte büyümeye –güçlenmeye heyecan duymanızı, bunun için bizimle birlikte özveri göstermenizi bekleriz.

– Etkin ve gelişmiş aktif dinleme, sorgulama, analiz etme, anlama yeteneği,yaratıcı düşünme / üretken akıl ve gelişmiş koordinasyon yeteneği işimizde başarı için belirleyici olacaktır.

– Kurumlar arası iletişim prensiplerine pratikte hakim olmanız, raporlama süreçlerini bilmeniz mutlak gereksinimdir.

– Brief çözümleme, projelerin hepsinde kritik rol oynayacağı için bu noktalardaki yetenek, bilgi ve deneyiminiz önemlidir.

– Projeleri gerçekleştirme aşamasında ilgili ekipleri koordine edebileceğinizi gösteren (amatör dahi olsa) deneyim mutlak gereksinimdir.

– En azından gelecek 2 yıl boyunca sizden uzun süreli ayrı kalamayız. Bu nedenle Askere alınma, yurtdışı eğitimi vb planlarınız varsa araya girmek istemeyiz.

Başvurularınız için:

hello@pinaps.com.tr