3İK Müşteri Temsilcisi

Ulusal ve global markalara İşveren Markası İletişimi odaklı hizmet veren 3İK olarak, direkt Ajans Başkanı ile çalışarak hem hizmet verdiğimiz markalara hem de birlikte çalıştığımız öğrenci kulüplerine #iyiki3İKvar dedirtmeye devam edecek Müşteri Temsilcisi arıyoruz!

Çalıştığımız Markalardan Bazıları:

Akbank, Allianz, BAT, Coca-Cola İçecek, Colgate-Palmolive, Eczacıbaşı, Enerjisa, Tofaş, QNB Finansbank, KPMG, Danone, Perfetti van Melle, Procter Gamble, Türk Telekom, Unilever, Şişecam, Yıldız Holding (…)

Müşteri Temsilcisi Pozisyonundaki Sorumluluklar:

-Sorumluluğuna verilen markalar ile 3İK arasındaki iletişimi yürütmek.

-3İK ekibinde markayı, marka nezdinde de 3İK’yı temsil etmek.

-Markalar için gerçekleştirilen projelerde birlikte çalışılan tedarikçi ve iş ortaklarını 3İK adına organize etmek.

-Birlikte değer yarattığımız öğrenci kulüpleriyle sorumlu olunan projeler için gerekli iletişim ve koordinasyonu sağlamak – yürütmek.

-Markalar için yönetilen projelerin tüm sorumluluğunu üstlenerek, tasarım, üretim ve saha operasyonlarını planlayarak ilgili iç ve dış ekiplerle birlikte Gerçekleştirilen tüm projelerin süreç verimliliğinden ve sonuç başarısından sorumlu olmak.

-Gerçekleştirilen projelerle ilgili raporlama yapmak.

-Her işte, her adımda, işin parçası olan herkese #iyiki3ikvar dedirtecek kaliteyi ve hızı temin etmek!

Adaylarda Aradığımız Nitelikler:

-Üniversite mezuniyeti arıyoruz ama öğrencilik hayatınızdaki not ortalamanızla ilgilenmiyoruz; 4 yıllık bölümü 7 yılda da bitirmiş olabilirsiniz. O 7 yılda neler yaptığınızla fazlasıyla ilgileniyoruz!
Aktif kulüpçülük deneyimine sahip olmanız bizim için çok büyük bir tercih sebebidir.

-Öğrencilik hayatınızda iyi bir öğrenciyseniz, işimizle ilgili bölümlerden mezun olmanız tercih sebebidir.

-At least intermediate level in written and spoken English is a must!

-Minimum 2 yıl başarılı* bir profesyonel deneyim, hızlıca sorumluluk alabilmeniz için önemlidir. Ama sizi tanıdığımızda bizi bu konuda yanıltmanızdan da memnun oluruz. (*Başarı tanımınızı ve hikayelerinizi özellikle dinlemek isteriz.)

-Profesyonel deneyiminiz yoksa STK vb. kurumlarda/ekiplerdeki deneyiminiz de bizim için kıymetlidir.

-Başarılı ya da başarısız sonuçlanmış bir sosyal ya da ticari girişimcilik hikayeniz varsa bize çok şey anlatacağı için mutlaka dinlemek isteriz.

-Ajans kültürüne aşina olmanız, ajans esnekliği ve dinamizminden keyif almanız – ajans çalışma yapısına uyumlu olmanız karşılıklı tercih unsurumuz olacaktır.

-Sürekli gelişen ve sürekli büyüyen yapımızda bizimle birlikte büyümeye – güçlenmeye heyecan duymanızı, bunun için bizimle birlikte özveri göstermenizi bekleriz.

-Etkin ve gelişmiş aktif dinleme, sorgulama, analiz etme, anlama yeteneği, yaratıcı düşünme / üretken akıl ve gelişmiş koordinasyon yeteneği işimizde başarı için belirleyici olacaktır.

-Kurumlar arası iletişim prensiplerine pratikte hakim olmanız, raporlama süreçlerini bilmeniz mutlak gereksinimdir.

-Brief çözümleme, projelerin hepsinde kritik rol oynayacağı için bu noktalardaki yetenek, bilgi ve deneyiminiz önemlidir.

-Projeleri gerçekleştirme aşamasında ilgili ekipleri koordine edebileceğinizi gösteren (amatör dahi olsa) deneyim mutlak gereksinimdir.

-En azından gelecek 2 yıl boyunca sizden uzun süreli ayrı kalamayız. Bu nedenle Askere alınma, yurtdışı eğitimi vb planlarınız varsa araya girmek istemeyiz.

Başvurularınız için :

hello@pinaps.com.tr